דף הבית > מצבים רפואיים וטיפולי גסטרו > טיפול ביולוגי לפסוריאזיס – פסוריאזיס זריקות ביולוגיות

טיפול ביולוגי לפסוריאזיס – פסוריאזיס זריקות ביולוגיות

הטיפול הביולוגי לפרוזיאזיס מבוסס על תאים חיים שלימדו אותם כיצד לייצר חלבונים שמנטרלים חלבונים אחרים בגוף האחראיים על התפתחות הפסוריאזיס

מחפש רופא עור פרטי, מומחה עור פרטי מומלץ?

המרכז לרפואת עור מאפשר למטופלים קבלת יעוץ פרטי מד"ר לב פבלובסקי מומחה עור פרטי, מנהל מרפאות עור במחלקת עור, בית חולים בלינסון, מרכז רפואי רבין (החזרים מחברות הביטוח לבעלי פוליסה מתאימה)

מהו טיפול ביולוגי לפסוריאזיס ?

פסוריאזיס היא מחלת עור דלקתית כרונית העלולה לגרום לכאבים ולפגמים אסתטיים. היא ממש לא מדבקת, אך תופעת הלוואי שלה, דלקת והיווצרות קשקשת על העור בחלקי הגוף השונים עלולה לפגוע באיכות החיים של הלוקים בה בנוסף לתופעות החברתיות המתלוות אליה.

בחמש עשרה השנים האחרונות חלה מהפכה של טיפולים הנקראים טיפולים ביולוגיים. השם הזה ניתן להם משום שבמקום ליצור את הטיפול בצורה כימית במפעל, קיימים למעשה תאים חיים שלימדו אותם כיצד לייצר חלבונים שמנטרלים חלבונים אחרים בגוף האחראיים על התפתחות הפסוריאזיס.

כיצד ניתן הטיפול הביולוגי לפסוריאזיס ?

אותם טיפולים ביולוגיים ניתנים באמצעות זריקה, ונמצאו יעילים מאוד, בטוחים ואפקטיביים לאורך זמן, ומצליחים להביא לתוצאות שלא ניתן היה להגיע אליהן בעבר. נטרול של אותם חלבונים לא גורם לנזק לגוף, ומאפשר למטופלים להגיע לעור נקי או כמעט נקי לחלוטין בזכות הטיפולים החדשים.

מדובר בהצלחה טיפולים שלא הייתה קיימת בעבר והיום ניתנת להשגה.

מאחר שמדובר במחלה כרונית, גם את הטיפולים הללו יש לקבל בפולסים חוזרים, פעם בחודש או פעם בשלושה חודשים. מדובר בטיפולים שמשיגים סטטיסטית תוצאות טובות באופן מובהק. יש כאן סיכוי הרבה יותר גבוה שהפסוריאזיס יעבור לגמרי מן העור. מטופלים שניסו טיפולים של משחות, של תכשירים, של פוטו-תרפיה ולא הצליחו להגיע לתוצאות, מצליחים לחיות ללא נגעים. זה הישג משמעותי.

להמשך קריאה של המאמר שלי ב YNET – לחצו כאן

 

רופאים מומחים:

 • ד"ר לב פבלובסקי – רופא עור פרטי

  מומחה לרפואת עור ומין

  מנהל מרפאות עור ומנהל השירות לטיפול בפסוריאזיס ופוטותרפיה, מחלקת עור - בלינסון, מרכז רפואי רבין.


יעוץ עם רופא עור פרטי

פרטי התקשרות

 • ימים א'-ה'
  19:00 - 9:00
 • יום ו'
  12:00 - 9:00
אבקש לקבל פרטים נוספים ליעוץ מומחה עור פרטי

שירות חדש! – יעוץ עם רופא מומחה גם בפגישת וידאו דיגיטלית