דף הבית > מצבים רפואיים וטיפולי גסטרו > מלזמה – רופא עור פרטי מומחה למלזמה

מלזמה – רופא עור פרטי מומחה למלזמה

מחפש רופא עור פרטי, מומחה עור פרטי מומלץ?

המרכז לרפואת עור מאפשר למטופלים קבלת יעוץ פרטי ממומחי עור פרטיים, ניסיון עשיר באבחון וטיפול במחלות עור, תהליך אבחון קפדני, סבלני ומדויק, זמינות גבוהה ויחס אישי (החזרים מחברות הביטוח לבעלי פוליסה מתאימה)

מלזמה - רופא עור פרטי מומחה למלזמה

מהי מלזמה?

מלזמה היא מצב עור הגורם לכתמים בדרך כלל על עור הפנים, כתמים כהים יותר מגוון העור הטבעי. למרות שכיחות המחלה, מלזמה יכולה להיחשב בטעות למצב עור אחר.

האם מלזמה מדבקת? לא !

מלזמה שכיחה ביותר בקרב נשים

נשים רבות רואות לראשונה את הכתמים הכתמים דמויי הנמשים על פניהן במהלך ההריון או כשהן מתחילות ליטול גלולות למניעת הריון. מלזמה כל כך נפוצה במהלך ההריון, עד שהיא מכונה לפעמים "מסכת ההריון".

אצל חלק מהנשים, המלזמה חולפת לאחר לידת תינוקן או שהן מפסיקות ליטול גלולות למניעת הריון.

האם יש תרופה למלזמה?

למעשה, אנשים רבים שיש להם מלזמה אומרים שהכתמים והכתמים הכהים הופכים בולטים יותר במהלך הקיץ ודוהים בחורף. מסיבה זו, חשוב להשתמש בקרם הגנה מדי יום ולחבוש כובע רחב שוליים כדי למנוע מהכתמים להתכהות או לחזור.

האם מלזמה היא סוג של סרטן?

לא, מלזמה היא לא סוג של סרטן. היא גם לא סימן לסרטן העור. מלזמה שונה מסרטן העור בכך שהיא בדרך כלל שטוחה ומופיעה משני צידי הפנים.

מלזמה מאובחנת בדרך כלל בבדיקה גופנית. טיפול מקצועי על ידי מומחה עור משפר את איכות החיים של המטופל. פנו עכשיו וצרו קשר לקביעת תור פרטי בזמינות תורים גבוהה.

רופאים מומחים:

 • ד"ר בתיה דוידוביץ – רופאת עור ומין פרטית

  מומחית לרפואת עור ומין

  רופאת עור בכירה במחלקת עור וביחידה למחלות עור ילדים בבית החולים שיבא תל השומר, מרצה למחקרים קליניים בבית החולים תל-השומר ובמחקרים רב-מרכזיים בארץ ובחו"ל ומרצה בכירה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב


יעוץ עם רופא עור פרטי

פרטי התקשרות

 • ימים א'-ה'
  19:00 - 9:00
 • יום ו'
  12:00 - 9:00
אבקש לקבל פרטים נוספים ליעוץ מומחה עור פרטי

שירות חדש! – יעוץ עם רופא מומחה גם בפגישת וידאו דיגיטלית