המרכז הרב תחומי לגסטרואנטרולוגיה > המרכז הרב תחומי לגסטרואנטרולוגיה בתקשורת

המרכז הרב תחומי לגסטרואנטרולוגיה בתקשורת

סיפורו המדהים והמרגש של השף עומר מילר, שבעצמו סובל מקרוהן

103 FM

“בגיל 14 קיבלתי את המתנה, כל תקופת התיכון היתה חוייה לא נעימה, ריחוק חברתי. המזל שהיתה לי משפחה תומכת ורופא טוב שליוו אותי בכל גיל התיכון” מספר השף עומר מילר.

הרבה יותר מכאב בטן: כל מה שאתם צריכים לדעת על קרוהן

וואלה בריאות

האם ידעתם שהשכיחות של מחלות מעי דלקתיות בישראל היא בין הגבוהות בעולם? מדובר במחלות שמתפתחות במעי ופוגעות במערכת העיכול. ד”ר הנית ינאי, גסטרואנטרולוגית מומחית, מסבירה על המחלות האלו ועל הדרך הנכונה להתמודד עמן באולפן וואלה NEWS !

המחלות שעלולות להתלוות למחלות מעי דלקתיות

אתר כמוני

אלו מחלות נפוצות יותר בקרב המתמודדים עם קרוהן וקוליטיס כיבית? ומה אפשר לעשות כדי להפחית את הסיכון? ד”ר הנית ינאי, גסטרואנטרולוגית מומחית, מסבירה על המחלות האלו ועל הדרך הנכונה להתמודד עמן.

הסיבוכים של קוליטיס כיבית

אתר כמוני

ממגה קולון טוקסי ועד תת תזונה: מה שצריך לדעת על הסיבוכים השונים שעלולים להתלוות למחלת המעי הדלקתית קוליטיס כיבית. ד”ר הנית ינאי, גסטרואנטרולוגית מומחית, מסבירה על המחלות האלו ועל הדרך הנכונה להתמודד עמן.

הסיבוכים של קרוהן

אתר כמוני

כיבים בחלל הפה ובמערכת העיכול, חסימת מעיים, פיסטולות, פיסורה וחוסרים תזונתיים: מהם הסיבוכים שעלולים להיווצר בקרב אנשים עם קרוהן? ואיך מטפלים בהם? ד”ר הנית ינאי, גסטרואנטרולוגית מומחית, מסבירה על המחלות האלו ועל הדרך הנכונה להתמודד עמן.

עצירות וקושי בהתרוקנות – מתוך ראיון עם ד”ר יואב מזור

הארץ

בניגוד להגדרה הקלאסית של עצירות, למי שסובל מקושי בהתרוקנות אין בעיה של תדירות. הבעיה היא שהוא מבלה זמן ארוך בשירותים, מתאמץ וסובל, ובסופו של דבר עלול להרגיש לא מרוקן. ד”ר יואב מזור בראיון בהארץ


יעוץ רופא וידאו
יעוץ עם רופא גסטרו פרטי

פרטי התקשרות

 • ימים א'-ה'
  19:00 - 9:00
 • יום ו'
  12:00 - 9:00

מרכזים רפואיים:

 • מרכז IBD לאבחון וטיפול במחלות מעי דלקתיות

  טיפול במחלות קרוהן וקוליטיס

  מומחי הגסטרואנטרולוגיה והמעיים במרכז הרב תחומי לגסטרואנטרולוגיה מהטובים בישראל, עוסקים במחקרים פורצי דרך שיסייעו בריפוי מחלות אלו ומקבלים מטופלים מכל רחבי הארץ, למתן טיפול יוצא דופן במחלות מעי דלקתיות (IBD) ותופעות דלקתיות כרוניות של המעיים, כולל מחלת קרוהן וקוליטיס כיבית.
 • מרכז הגסטרואנטרולוגיה

  בדיקות גסטרוסקופיה, קולונוסקופיה

  טיפול במגוון המחלות והתלונות בתחום הגסטרו כדוגמת: כאבי בטן, עצירות, שלשולים, מחלת הריפלוקס (חזרה של חומצה מהכיבה לוושט), דלקות בקיבה, כיבים, תסמונת המעי הרגיז ועוד מגוון רחב מאד של מחלות במערכת העיכול.
 • מרכז לגסטרואנטרולוגיה ילדים

  בדיקות גסטרוסקופיה, קולונוסקופיה ילדים

  צליאק, רפלוקס (החזר קיבתי-וישטי), אי שקט בתינוקות, אלרגיה לחלב, כאבי בטן בילדים, עצירות, מחלות מעי דלקתיות, מחלות כבד בילדים, קרוהן, קוליטיס. גסטרוסקופיות וקולונסקופיות בילדים
 • מרכז לטיפול בהשמנת יתר

  בלון להרזיה / בלון אנדוסקופי / בלון לקיבה

  המרכז מציע תוכנית להורדה במשקל ע”י מיטב הטכנולוגיות, בליווי רפואי צמוד של ד"ר מתי שנל (מנהל התחום, רופא בכיר באיכילוב במרכז לטיפול בהשמנת יתר) על מנת לאפשר למטופלים קבלת התמיכה הנדרשת לצורך הצלחה בשינוי אורח החיים והשמירה על המשקל לאחר ההפחתה הראשונית
 • מרכז למחלות כבד

  כבד שומני, ביופסיית כבד, הרעלת כבד, אלאסטוגרפיה של הכבד

  מרכז מחלות הכבד בתל אביב מתמחה בטיפול בתחום מחלות הכבד עם תמיכה וליווי במטופלים. ד”ר יורם מנחם מנהל המרכז, עבר הכשרה מקיפה בארץ ובחו”ל, במרכז מתבצעות אבחנות וטיפולים מהמתקדמים ביותר בכל מחלות כבד.
 • מרכז לסקר ומניעת סרטן במערכת העיכול

  סרטן המעי הגס, סרטן הלבלב, פוליפים במעי הגס בושט ובקיבה

  תכנית סקר לאיתור וטיפול מוקדם ומניעה כוללת בנגעים טרום סרטניים או סרטן בשלב מוקדם ושינוי אורח החיים למניעה של התפתחות סרטן במערכת העיכול.
 • מרכז אבחון אונקו-גנטי של דרכי העיכול

  גידולים ומצבים טרום ממאירים במערכת העיכול על רקע תורשתי/גנטי

  ידיעת הרקע הגנטי מסייעת להעריך את הסיכון לגידולים בדרכי העיכול ובמערכות נוספות בגוף. מעקב מתאים מונע סרטן למטופל, במערכת העיכול ומחוצה לה.
 • התמחות וטיפולים רב-תחומיים לסבוכים במערכת העיכול שנגרמים עקב טיפולים אונקולוגיים
אבקש לקבל פרטים נוספים ליעוץ פרטי

שירות חדש! – יעוץ עם רופא מומחה גם בפגישת וידאו דיגיטלית